Linkvertise nedir? Linkvertise nasıl kullanılır?

Linkvertise nedir? En basit tabiriyle bir link kısaltma servisidir. 2019’un başında Marc Aurel Winter tarafından Almanya’da kurulan link kısaltma servisi Linkvertise, yayıncılara ve içerik üreticilerine platformlarında sunduğu linklere kısaltma hizmeti vererek üreticilerin yüksek seviyede gelir elde etmesini amaç edinir.

Linkvertise.net, en güvenilir URL kısaltıcı servisler arasında gösterilir. Birçok link çeşidini kısaltmanızı ve verdiğiniz linklere uygun olarak tıklanma başına size para öder. İnternetten para kazanmanın bu kadar çeşitlendiği dönemde gelin Linkvertise nasıl para kazanıyor ve kazandırıyor inceleyelim.

Linkvertise reklamları WordPress bloglarına ve Websitelerine nasıl eklenir konusunu ele aldığım blog yazısını okumak için tıklayın.

Linkvertise nedir? Nasıl çalışır?

Linkvertise ile kısaltılmış URL adreslerine tıkladığınızda Linkvertise.net’in sunduğu servisler üzerinden geçer. Bu servisler, sizi planladığınız hedefe ulaştırırken kısa süreli reklam gösterir. Size gösterdiği bu reklamlar sayesinde para kazanan hizmet, bu paranın bir kısmını da sizinle paylaşır. Bu şekilde hem bloglarınızda hem YouTube kanallarınızda hatta ve hatta Facebook, Twitter üzerinde paylaştığınız linklere kadar para kazanmanızı sağlayabilir. Yeniden sosyal ağlar üzerinden para kazanmak moda olur mu dersiniz? 🙂

Linkvertise.net ne kadar para kazandırıyor?

Linkvertise.net hizmetinin iddia ettiğine göre 1000 görüntülenme başına 70 dolara kadar ödeme gerçekleştiriyor. CPM modelini kullanan Linkvertise servisi, kullanıcılara reklam gösterirken kullanıcı dostu bir politika izliyor ve bu şekilde ziyaretçilerinizin de websitenize karşı tutumunu değiştirmiyor.

Linkvertise.net ile kazandığınız parayı nasıl hesabınıza aktarırsınız?

Birçok farklı ödeme yöntemiyle paranızı hesabınıza yatıran Linkvertise servisi PayPal, Check, Debit Card, Swift ve Wire Transfer gibi metotları kullanarak elde ettiğiniz geliri hesabınıza yatırıyor. Gelirinizi hesabınıza almak için en az 10 dolar kazanmanız gerekiyor.Linkvertise Avantajları ve Dezavantajları nelerdir?

Avantajlar:

  • Yüksek CPM
  • Zamanında ödemeler
  • Kullanıcı dostu arayüzleri
  • Düzgün istatistikler
  • Referans sistemi

Dezavantajları:

  • Yavaş destek sistemi
  • Reklam gösterme biçimlerinize bağlı olarak bazen kullanıcılar farklı sorunlarla karşılaşabiliyor.

Sonuç

İnternetten para kazanmanın yaygınlaştığı şu dönemde URL kısaltma gibi basit bir servisle size blogunuzun barınma maliyetlerini rahatlıkla çıkaracak, hatta yüksek trafik elde ettiğiniz websitenizden para kazanma imkanı sağlayacak olan Linkvertise hizmetini yayıncılar kesinlikle kullanmalı. Mümkünse kullanıcılar da yayıncıların bu politikasını destekleyip, biz içerik üreticilerine destek olmak amacıyla linklere tıklayabilirlerse çok müteşekkir oluruz. 🙂

Linkvertise nedir ele aldığımız bu yazımızda referans linkimle Linkvertise platformuna kayıt olmak için lütfen tıklayın.

Linkvertise reklamları WordPress’e, Websitelerine nasıl eklenir, tekli link nasıl oluşturulur ve kullanılır konusunu ele aldığım blog yazısını okumak için tıklayın.

Bu yazı Linkvertise adına sponsorlu bir içeriktir. Linklerde referans numaraları bulunmaktadır. Sayfa üzerinde Linkvertise yayıncı işbirliği programı üzerinden Linkvertise tarafından alınan reklamlar bulunmaktadır. Linklere veya reklamlara tıklamak tamamıyla kullanıcının kendi tasarrufuna aittir.


Okuyucuya Not

Merhaba okuyucu! Blogum son zamanlarda yüksek trafik almaya başladı ve bu durumdan memnunum fakat aynı zamanda siz ziyaretçileri tatmin edememekten endişeliyim. 🙂 Eğer yazılarım ile ilgili bir tavsiyeniz olursa mail adresimden bana ulaşabilir veya Twitter üzerinden direct message gönderebilirsiniz. Github’ta örnek olarak yaptığım projelere göz atmak isterseniz de bu linki kullanabilirsiniz. Umarım bu ziyaretinizle size bir şeyler katabilmişimdir.

Sağlıcakla kalın!

“Linkvertise nedir? Linkvertise nasıl kullanılır?” üzerine 2 yorum

Yorumlar kapalı.