Hakkımda

URL’den de anlayacağınız üzere ben Zahid Tekbaş. TED Koleji mezunuyum. Ankara’da yaşıyorum ve – tembelliğimden ötürü – Konya’da, Konya Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Ayrıca açıktan Medya ve İletişim bölümü öğrencisiyim.

Bugünlerde yazılım alanında bilgilerimi ve yeteneklerimi genişletmek için çalışıyorum ve bir yandan da Almanca öğreniyorum. Yazılım alanında yeteneklerimi cross platform (Flutter Framework) alanında geliştirmeye ve web teknolojileri alanında genişletmeye çalışıyorum.

Lise zamanlarında farklı web sitelerinde teknoloji konusunda yazarlık ve editörlük yaptım. Bundan ötürü yazma alanında bazı faaliyetlerde – rapor hazırlama, sunum hazırlama vs. – iyi olduğumu söyleyebilirim. Üniversitede kafeteryada otururken aynı anda kendi raporum dahil 3-4 kişinin daha proje raporunu yazabiliyorum – bununla övüneceğim aklıma gelmezdi 🙂 –

Küçük yaşlardan beri bilgisayarın yapı taşlarına meraklıyım. Bu yüzden lisede programlama ile ilgilenmeye başladım ve bu doğrultuda bilgisayar mühendisliği bölümünü seçtim.

Mail adresim: zahidtekbas@outlook.com

Sertifikalarım